hledat

Tags:

Co vše vymáčkly beaty Stu Bangase z Cappadonny? I tohle setkání s Planet Asiou dost napoví…

Sdílej

Kdyby měl Cappadonna ve své době více štěstí a byl v o něco správnější dobu na ještě správnějším místě, než nakonec byl, kdo ví, jestli by také nepatřil do základní sestavy Wu-Tang Clanu a nebyl jen prvním pod čarou.

Historii však už newyorský veterán nezmění a ani on neměl úplně špatnou kariéru. Ta už má sice ty nejzářivější chvíle pravděpodobně za sebou, nicméně stále trvá a to je to, oč tu běží…

Poslední kapitolu napsala v prvních zářijových dnech díky vydavatelství Fat Beats Records, pod jejichž patronátem vznikla deska „3rd Chamber Grail Bars“, jíž udělal společně s bostonským Stu Bangasem.

Aby s tím neměl až tolik práce, do zbraně povolal také interprety jako Ill Bill, Celph Titled nebo Sick Jacken, jehož dopad na „Everything Is Measured“ je velice v pořádku.

V dosud posledním singlu „Continuous Threat “ pak filozofuje známý kalifornský agent Planet Asia, s tím, že ve slepeném klipu narazíte i na Ghostface, Kurupa, Havoca, Raekwona, Nemse, Too Shorta, Big Twinse nebo Tashe z Tha Liks.

 

Cappadonna si oblíbil Stu Bangase a tady máte první singl z jejich zářijového LP…

Cappadonna se ohákl jako seladon a vytáhl svůj cíl z Venuše ven…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1