hledat

Tags:

Co uvařil jeden z posledních žijících a aktivních členů Outlawz Young Noble? Málo toho není…

Sdílej

„Komu se nelení, tomu se zelení“ praví staré české přísloví a Young Noble to jakoby měl za osobní mantru. Nejen, že pravidelně servíruje nová alba a projekty, ale zdá se, že ještě zvyšuje kadenci vydávání.

V jeden moment, se nám tu teď od této west coast legendy a jednoho z posledních žijících a aktivních členů Tha Outlawz, vyrojila hned trojice projektů.

Prvním je klasicky album s názvem „The Last Outlaw“, kde na obalu fellí v Egyptě, kde trávil svojí loňskou dovolenou. Jedná se sice o 7 skladeb, ale většinou o délce více jak 5 minut, takže můžeme považovat za plnohodnotné LP.

Dalším zářezem je „Raging Thugs“ collabo projekt mezi Outlawz a producentem Aktualem. Jeho produkce jsou dost v současném duchu, ale ladí s lyrikou Nobleho a E.D.I. Meana jakožto posledních dvou členů Outlawz Immortal. K nim se přidává na featuringu např. i B-Legit.

No a do třetice všeho dobrého přihazuje Noble mixtape „Outlaw Nation: Vol.9“. Mixtapy už se nějakou dobu vůbec nenosí, ale když se nashromáždí materiál, který nemá jednotný zvuk a jde o směsici různých šuplíků, pak nejde jinak! Tape je tedy k dispozici pouze nastreamovaný na Soundcloudu, ale dá se opatřit i přes ofiko download link. Jak za starých časů. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1