hledat

Tags:

Co nového v táboře Hilltop Hoods? Téměř vyprodaná tour u protinožců a taky skvělý singl s Eamonem

Sdílej

Dlouhověkost není v našich žánrových vodách zase až tak ojedinělým jevem, ale na druhou stranu je nutné uznale pokývat, pokud se někdo dokáže na výsluní vyhřívat více jak jednu či dokonce dvě a více dekády. A je jedno, jestli tvoříte v srdci New Yorku, hudebně jste vyrostli na špinavých průmyslových ulicích Detroitu, v ostřeji laděném Comptonu, v českém prostředí v srdci Evropy nebo v zemi protinožců. Respekt zaslouží každý, kdo má stále tah na branku. A pokud už jsme zmiňovali Australany, tak poklona a šáteček tamní stálici Hilltop Hoods.

Smečku s domovskou adresou Adelaide je možné v přehrávačích registrovat od roku 1996. Od té doby stihla vydat celou řadu úspěšných desek, objet s nimi celý svět a získat si fanoušky prakticky na každé rovnoběžce.

Redakce Bbarak.cz měla v minulosti možnost využít dvou návštěv Hilltop Hoods na českých pódiích a realizovat poměrně zajímavé rozhovory, které není složité u nás i s odstupem času naleznout. Stejně ale jako my nežijeme jen z nostalgie, tak očekáváme i novinky z táborů interpretů. Tři roky starou placku „The Great Expanse“ totiž už považujeme za dostatečně protočenou.

Trio ve složení Suffa, Pressure a DJ Debris má už několik týdnů venku fresh záležitost „Show Business“, na které nechybí i zajímavý a zvučný host. Volba padla tentokrát na amerického zpěváka Eamona. V druhé polovině léta pak odstartuje tour po Austrálii a přestože Hilltop Hoods nehrají zrovna v malých prostorech, podstatná část zastávek je již vyprodaná. Jasný signál, že se daří.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1