hledat

Co je nového u Lil´ Kim?

Sdílej

Svého času byla jedna z múz Biggieho Smallse, jíž jsem zatím naposledy zaznamenal díky skladbě “Brooklyn 4 Life” s Papoosem a Mainoem, suverénní jako Inter Milán v letošní Sérii A. I přestože ještě před odchodem za mříže zaujala deskou “The Naked Truth”, v souvislosti s konkurenceschopnou hudbou už se na poli female emcees dávno neskloňuje pouze její jméno.

První koncert od opuštění filadelfské věznice (září ´06) si Little Kimberly vystřihla v rámci sledovaného pořadu Hip Hop Honors na VH1, v němž složila poctu legendární MC Lyte. Nyní dělá porotkyni v reality show Pussycat Dolls Present: The Search For The Next Doll” a skupině pomáhá vybrat sedmou členku. Kromě toho je na jaře v plánu i pokračování její vlastní show Countdown To Off Lockdown, která poběží na BET.

Kromě toho se dvaatřicetiletá rodačka z magické čtvrti Bedford-Stuyvesant soustředí na vlastní knihu pojmenovanou “The Price Of Loyalty”, která by měla přijít na americký trh díky nakladatelství St. Martin´s Press ještě do konce roku (kotrakt je to prý pohádkový). Tracy Nquyen, rapperčina tisková mluvčí, sice prozatím neupřesnila, kdy by měl být titul k mání, nicméně o pouhou autobiografii by jít nemělo.

Zdroj: SOHH

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz