hledat

Co je nového u Dipset?

Sdílej

Cam´Ron, leader harlemského kolektivu The Diplomats, v jehož řadách lze kupříkladu najít i jméno Freeky Zeeky, údajně dotáčí scény pro pokračování jeho nedávného filmu „Killa Season“, jehož děj bude pokračovat tam, kde se první film rozloučil. Třicetiletý Cam, jenž už si v počátcích své kariéry prošel skupinou Children Of The Corn a jemuž před pár měsíci vyšlo stejnojmenné LP, samozřejmě také současně pracuje na soundtracku, s tím, že obě díla jsou navržena k vypuštění na prosinec tohoto roku.

Co se týče ostatních jmen oslavované tlupy, Jim Jones již má název pro svou další desku, jejíž titul bude znít „Bright Lights, Big City“ a do obchodů se podle všeho dostane ještě v průběhu podzimu. Přibližně ve stejném období se má také urodit kompilace zašťítěná jménem Duke Da God, která představí i duo Hell Rell a J.R. Writer, jehož debut „History In The Making“ mimochodem ještě nestačil příliš zestárnout. Sám posledně zmíněný interpret k tomu poznamenal: „Me and Hell Rell just inked a deal over at Asylum Records for a compilation album for me and him. It’s called ‘Double Trouble.“

Juelz Santana, další ze základních kamenů posledních pět let prosperujících Dipset, kteří loni shrábli na Vibe Award titul „skupina roku“, se podle očekávání spojil pro jednorázový projekt s neworleanským emceem Lil´ Waynem. Jak ovšem sám prozradil jeden z headlinerů letošního Splashe, kam nakonec nedorazil, jejich kolaborace s názvem „I Can´t Feel My Face“ se bude spíše než oficiálnímu albu podobat mixtapu.

Zdroj: NobodySmiling

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?