hledat

Tags:

Čitelný rukopis a pecka, kterou v horku nikdo nepohrdne? Daniel Vardan a Michajlov vysílají další pozdrav z brněnského hoodu

Sdílej

Brněnský label 1312 Records si je silný ve svých kramflecích a již nějaký ten pátek se prezentuje čitelným rukopisem, díky kterému si získal pozornost prakticky ve všech koutech naší republiky. Zvýšená aktivita je již tradicí a není porušena také letos, což signalizuje čerstvý singl „Každej blok a každej hood“.

Daniel Vardan s Michajlovem v minulosti několikrát doložili, že jim afro trap není cizí a umí s ním nakládat i v prostředí, kde nerostou palmy na každém rohu. Novinka s hudebním podkladem od Black Eagle Beatse navodí letní atmosféru, do které na míru pasuje i další pozdrav z jihomoravského hoodu.

Pokud dohlédneme za humny, tak je to jen předzvěst velkých věcí. Aktuálně je venku také verze skladby „Nálady a výkvy“ s živou kapelou, což je položka z tracklistu Renne Danga, na které Michajlov sekunduje. Ještě letos by pak měl autor sólo desek „Ronin“, „1991“ nebo „Limit“ nabídnout další dlouhohrající materiál pojmenovaný „La Haine“.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1