hledat

Tags:

Chybí vám melodický cit A Tribe Called Quest? Consequence se na narozeniny Phife Dawga pochlubil nevydanou super skladbou

Sdílej

Pakliže by Phife Dawg zůstal naživu, dvacátý listopadový den letošního roku, což je dnes, by oslavil své devětačtyřicáté narozeniny.

Jeho kamarád a kolega Consequence mu veřejně popřál i tak a to formou nikdy nevydané skladby „No Place Like Home“, jež by mohla vyučovat z příjemnosti.

Zveřejněný song okomentoval tak, že nejlepší dárek, který mohl jeho skalním fanouškům queenského nebožtíka 5 Foot Assassina darovat, je právě slyšet ho „1nce Again“…

„S Phifem jsem pracovali na „No Place Like Home“ ve stejné době, když se začala dělat na posledním LP ATCQ. Přestože žil v posledních letech svého života jinde, často jsme byli v kontaktu a když byl v New Yorku, seznámil se ho s mým synem Caidenem. Nakonec jsme se pak oba objevili v jeho posledním sólo videu,“ vzpomínal Cons.

„O pár měsíců později Phife bohužel zemřel a Q-Tip mě požádal, abych se zase připojil k Tribe a zastupovali jsme jeho dědictví naplno.,“ vrátil se ke tři roky staré nahrávce „We Got It from Here… Thank You 4 Your Service“ dvaačtyřicetiletý bratranec Abstracta, který s partou debutoval jakožto náctiletý elév již na klasice „Beats, Rhymes and Life“.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1