hledat

Chingy odešel z Ludacrisova labelu

Sdílej

Zatímco jedni emcees svůj beef nedávno zametli pod koberec, mezi jinými se objevují spory nové. Chingyho bylo dosud možné považovat za Ludacrisova chráněnce. Podle vlastních slov se však cítil už poněkud unaven z toho být pod „ochranou jeho křídel“. Svého mentora a další zástupce labelu Disturbing the Peace navíc prostřednictvím časopisu XXL viní z toho, že jej špatným managementem ošidili o peníze.

„Je to poprvé, co se dovídáme o jeho obvinění – skrze různá média místo toho, aby to s námi probral osobně – takže veškerý respekt je pryč….nechceme, aby crew reprezentoval někdo, kdo vytváří falešná nařčení jako tato…“, odpověděl Ludacris.

Chingy sám jakýkoliv beef mezi ním a Ludacrisem popřel s tím, že kdyby tomu tak bylo, lidé by o tom opravdu slyšeli. Rozchod vysvětluje rozdílnými pohledy na věc. Navíc rozjel vlastní label Slot-A-Lot Records (první deskou, která pod tímto labelem vyšla, je níže zmíněná „Powerballin´“), snaží se zapracovat na svých obchodních schopnostech a posunout se zase o kus dál. Prozatím své společnosti upsal svoji mladší sestru, proběhla také nějaká jednání s 50 Centem.

Zdroj: HipHopDirectory a Streethop

Novinka z 26.8.2004 (Os10)
Chingy s druhým albem na podzim
Když se řekne St. Louis, sportovním fans se možná vybaví místní hokejový klub Blues, který hraje kanadsko-americkou NHL. Jelikož se ale nacházíme na serveru hudebním, někdo by mohl mít tohle město zaškatulkované jako rodiště rappera jménem Chingy. Ten se v loňském roce uvedl debutovým albem „Jackpot“, které se celkem dobře prodávalo, a tak asi nebude pro nikoho žádným velkým překvapením, když umělec oznámil dokončení prací s počinem číslo dva. Nová deska ponese jméno „Powerballin´“ a na pulty se dostane už 16. listopadu tohoto roku.

Za první singl alba vybral Chingyho management skladbu „Balla Baby“, jenž by měla brázdit americká rádia již příští měsíc. Jen dodám, že za týden se na ni bude v Los Angeles natáčet i videoklip. Mimochodem Chingy se v současnosti nalézá v Japonsku, kde má v plánu zajet čtyři koncerty. Ovšem kdybyste ho v zemi vycházejícího slunce náhodou nezastihli, nevěšte hlavu, na začátku září ho můžete spatřit v seriálu „Hard Rock Live“ na MTV:)

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1
Předchozí článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?