hledat

Tags:

Chcete být živě u Russova pokusu o uzdravení? Vaším měsícem bude září a místem Praha 7

Sdílej

Multiplatinový Russ šel vždy vlastní cestou – a vlastním tempem. Průlomové album na hraně klasického hip hopu a současného R&B „There’s Really a Wolf“ vydal až pět let poté, co začal pouštět do světa hudbu. Skladby jako „Losin Control“ a „What They Want“ od té doby nasbíraly každá přes půl miliardy přehrání. Za sebou má vyprodanou domácí tour po arénách i úspěšnou knihu „It’s All In Your Head“, ve které radí, jak porazit největšího nepřítele každého z nás: sebe samotné.

Do Prahy se svou It Was You All Along Tour přijede už 16. září 2024. Svou aktuální desku „Santiago“ i sérii nových singlů přiveze do klubu SaSaZu. Vstupenky v cenovém rozmezí 890–1290 korun budou v prodeji od pátku 3. května na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. O den dříve k nim bude mít přístup členstvo Fource Friends.

Jeho metoda je jasná: měj se rád*a, věř si za každé situace a tvrdě makej. A protože se tím sám řídí, není se čemu divit, že Russ vydává nové tracky s několikatýdenní pravidelností. A jeho přístup se rozhodně vyplácí. V roce 2019 jej do seznamu 30 pod 30 zařadil americký Forbes a jeho desky se pravidelně umisťují v žebříčku Billboard, televizní debut zvládl v show Jimmy Kimmela, kde vystoupil se skladbou „Patience“. Svou hudbu si sám produkuje a vydává na vlastním labelul DIEMON (Do It Everyday Music Or Nothing).

Do Prahy přijede s tour pojmenovanou podle chystané motivační knihy a s albem „Santiago“, na kterém pátrá po vlastní hodnotě a sebeuznání. „Santiago je můj způsob, jak se vypořádat s pocity prázdnoty, nedostatečnosti a můj souboj s pochybnostmi, vztekem i syndromem podvodníka – tedy tématy, které si z dětství nesu do dospělosti. Je to můj pokus o uzdravení,“ prozradil na svém Instagramu. I na své nejzranitelnější desce Russ dokazuje, že jeho umělecké ambice nemají hranice.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1