hledat

Tags:

Chceš si vyrapovat novej majk? Příležitost budeš mít na Freestyle Homies Night

Sdílej

Květnové vydání pravidelných dýchánků pro všechny rapuchtivé MCs – Freestyle Homies Night – tentokrát láká na release mixtape party, křest alba a možnost si vybattlovat mikrofon Shure SM58.

V pátek 13.května se na půdě libeňského Napalmu (facebook event) představí Nicco Lupen, týpek, který pochází z Velkých Opatovic a bude představovat svůj první mixtape Pezzonovantes, na který si přizval MCs z celého světa. Kromě hlavních rapperů D-Gregs, Rapture, Maxestilo a Lanz, se na mixtapu podíleli i hosté, jako jsou Sia Sai, Claudio a Fadda.

Hopsen Clark a.k.a. Lonťák je jednadvacetiletý rapper z Velkých Opatovic, kterej nebude na FHN úplným nováčkem, už minulý rok v létě jste ho mohli vidět a slyšet sypat jeho flow. Slovo dalo slovo a přišel čas pokřtít dokončené album Teorie všeho. Jediným hostem je DJ Busteraz na skitu. O finální zvuk se postaral Hawky.

DJ LooP, DJ Riwa a DJ Just se postaví za gramce a budou rapperům krýt záda. Dojde opět i na battle rap klání. Hodnotit bude tříčlenná porota a vítěz si odnese diplom a hlavní cenu – majk Shure SM58.

Registrace do battlu vás bude namístě stát 100 Kč. Dále nebude chybět sketch session a open mic jam. Celým večerem vás na speaku bude provázet Sewersky.

 

Tagy: