hledat

Tags:

Chceš nasát bláznivou jízdu Hafnera a Beyuze z originálního disku? Ta možnost se právě nabízí

Sdílej

Pokud máš smysl pro humor, kterému mnozí nerozumí, je na čase se zamyslet. Jednou z možností je fakt, že je natolik suchý, že tvé okolí neosloví. Tou druhou je vyšší level srandy, na jehož vlně se neumí bezstarostně vznášet každý. Zamést si musí před svým prahem každý sám, ale zrovna v případě slovenské dvojky Hafner a Beyuz si dovolíme zařadit je do druhé kategorie. Svým pátým diskem to opět potvrzují, abstraktní verbální obsah do neotřelých podmazů opět nechybí a možnost uzmout originální disk se právě nabízí.

Nová deska dostala název „Číslo 5 žije“, a můžeme vám prozradit, že rozhovor na sebe nenechá dlouho čekat. Jak jsme již nedávno na Bbarak.cz informovali, nahrávalo se v závěru minulého roku ve studiu Zion5 a v tracklistu je možné rozeznat pár přizvaných hostů. Tebe ale určitě zajímá, jak se gratis dostat k originálu. V redakci nám nyní leží tři kusy, které vyšleme do dobrých rukou za správnou odpověď na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Číslo 5 žije“:

Hafner nerozdává spolupráce na potkání, ale pár jich má. S kým ale zatím ještě síly nespojil?

a) Vec

b) Zverina

c) Hugo Toxxx

d) James Cole

Správné odpovědi pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 26. března a do předmětu uveď „Hafner a Beyuz“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, možná se tak stane příště.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1