hledat

Chceš na pražský koncert Reverie zadarmo?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Reverie je krásná, snědá, čerstvě sedmadvacetiletá dívka, kterou byste mohli odsoudit jako popovou hvězdičku. Když jí ale dáte majk do ruky, je všechno jinak. Beaty nijak agresivní nejsou. Profesionálně vyprodukované beaty s bohatým samplingem se dobře poslouchají a minimálně pohupování hlavou se při poslechu neubráníte. Zato rap mladé američanky vámi projede jako horký nůž máslem. Rozhodně byste si rozmysleli se na ni křivě podívat. Její doubletimy zařezávají a offbeaty smrtelně přesné. Z jejích textů je jasné, že vyrůstání bez otce mezi gangy LA nebyla procházka růžovým sadem a že si nenechá nic líbit. Je jasné, že Reverie je a bude výraznou tváří ženského west coast rapu a kudy se její cesta kroutí dál se můžeme přesvědčit 27.dubna v Chapeau Rouge, kam také přiveze své čerstvě pokřtěné LP Satori.
 
 
Douny ze svého horského sídla kraluje moravské hip hopové scéně už nějaký pátek. Je proto dobře, že se rozhodl přesídlit do Prahy a prověřit pevnost místních pódií. Jeho neoficiální premiéra tak proběhne jako ”support act” čtvrtečního koncertu. Dounyho muzika se také pevně drží hip hopového řemesla a rozhodně se samplů nebojí. Záda mu pokryje DJ Fudja a tato dvojice se postará aby dav byl pěkně ve varu a připraven na nástup první dámy LA hip hopu.
 
 
A ty u toto všeho můžeš díky Everything Goes Booking a bbarak.cz být zcela zdarma! Stačí odpovědět na soutěžní otázku, do 26.4.2017 do půlnoci. Odpovědi posílejte na na soutěžný mail: soutez@bbarak.cz 
Soutěžíte o 2x 2 vstupy!
 

Open: 20:00
Vstup: 120 kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Vstupenky zakoupíte v síti GoOut.cz nebo na místě, v den konání akce

Jak se jmenuje Reveriin mladší bratr, který jí produkuje beaty?

A) Fudja

b) Jaden

c) Louden

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz