hledat

Červnové album od Mars Ill je neoficiálně venku

Sdílej

Jak již bylo uvedeno níže. Mars Ill mají pravděpodobně problémy s labelem a tak odložili vydání alba „Pro Pain“ až na červen letošního roku. Oficiálně ven jako ochutnávku pustili album „Pirate Radio“, které vydali na vlastní nákladya distribujují jej pomocí koncertů a vlastního webu.

Jenže některým internetovým fandm jedno album nestačilo a tak se ven dostala advance kopie, která je leckde vidět ke stažení. Sami Mars Ill asi pochopitelně zuří, ale jak na to budou reagovat tedy, zda desku předělají nebo nechají tak, je zatím otevřené.

Novinka z 13. 1. 2005 (Shaft)
Mars Ill s dvěma novými alby
Mars Ill jsou nekompromisní dvojka z Atlanty, jmenovitě Manchild a DJ Dust. Leckdo možná zaregistroval, že letos na podzim někdy kolem října mělo vyjít třetí oficiální album od Mars Ill. Jenomže nevyšlo ani v říjnu, ani na podzim a ani do konce roku.

Manchild a DJ Dust proto přispěchali s vysvětlením, že album bude mít kvůli jistým problémům zpoždění. Patrně se jedná o problémy s labelem, čemuž přitakává i fakt, že Mars Ill vydali snad zatím všechna alba a EP na jiném labelu. Teď to ale vypadá, že by měli zůstat na Gotee Records, kde by nové album „Pro Pain“ mělo vyjít až koncem června.

Manchild a DJ Bust si ale uvědomují, že takhle dlouho fandové čekat nevydrží a proto celkem exkluzivně vydávají soukromé album „Pirate Radio“. To neobsahuje žádné šuplíkový materiál, ale samé nové věci. „Pirate Radio“ bude jednou velice raritní, jelikož nemá oficiální distribuci a Mars Ill si jej prodávají sami přes web nebo na koncertech.

Mars Ill – „Pro Pain“:
01. All Out
02. Change Your Ways
03. Dog Ear Page
04. Effortless
05. I Is
06. Loud Moment
07. More
08. Saturday Night Special
09. Say So
10. Sound Off
11. Stand Back
12. When Heaven Scraps
13. Write of Passage

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?