hledat

Tags:

Čerstvý přírůstek v diskografii Gleba klepe na dveře. Jak vypadá cover a servírované menu?

Sdílej

U našich východních sousedů je možné registrovat celou řadu umělců s nezaměnitelným rukopisem. Jedním z nich je také Gleb, který je pověstný svou originální flow a brilantním storytellingem. Nyní se tento rodák z Ruska žijící na Slovensku chystá rozšířit svou diskografii o nový kousek. Ponese název „Big Boy FM“ a na prodejní pulty zamíří již dvacátého červnového dne.

Není pochyb o tom, že nám Gleb bude servírovat opět menu plné zvuků, které koketují s prvky drum ‚n‘ bass, ale i jinými prvky s Ostrovů. Vše by ale mělo být dle zvyklostí zabaleno do osobitého výsledku, kterým se již dlouhé roky na slovenské scéně prezentuje.

Nové album bylo avizováno již v závěru minulého roku, ale až nyní dostalo zřetelné obrysy. Výsledný tracklist čítá celkem dvanáct stop a tuzemské publikum může hned na první pohled zaujmout název šesté skladby „Mc Erik & Barbara“. Gleb je známý tím, že často odkazuje na kořeny a léta, která mnozí dnes již nepamatují, proto jsme zvědaví, v jakém duchu se ponese nejen tato věc. Pokud by sis chtěl disk zajistit s předstihem, můžeš tak učinit na shopu RukaHore.sk.

Tracklist:

01) Big Boy FM intro
02) Frekvencia
03) Známky života
04) ESC
05) Homie Rap
06) Mc Erik & Barbara
07) Free ft. Mc Prázdna peňaženka
08) Poslucháči na linke (Skit)
09) Soundtrack malej metropoly
10) Na skalách freestyle
11) Hitmejkrrr
12) Big Boy FM

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1