hledat

Tags:

Černé zlato z rukou Boy Wondera? Pokud jsi milovník vinylů, tak bys měl zbystřit

Sdílej

V první polovině března tohoto roku se diskografie tuzemské stáje Ty Nikdy rozrostla o další zajímavý release, který má na svědomí slovenský poeta Boy Wonder. Svým obsahem nastavil zrcadlo kvalitě a pestrým tracklisem dokázal zaujmout posluchače. Není divu, vždyť po jeho novém materiálu lačnili několik let. Na adrese tohoto labelu bývá pravidlem, že asfalty na sebe nenechají dlouho čekat. O měsíc později vychází dvojité LP a pokud jsi milovník těchto nestárnoucích médií, můžeš si o něj nyní zahrát.

Třiadvacet stop dlouhý produkt „Jeseň 2015: Človek Z Planéty Zem“ nabízí celou řadu zajímavých momentů a obsahu, kterým jistě nepohrdnou ti, kteří poslední roky pláčou nad stavem kvality u lokálních interpretů. Stejně jako svět není jen černobílý, tak volíme tato slova opatrně, ale v případě tohoto alba jsme již skrze recenzi uznali, že rozhodně stojí za vaši pozornost.

Soutěžní otázka o 2 ks vinylu „Jeseň 2015: Človek Z Planéty Zem“:

Jaký název nese album Boy Wondera z roku 2012?

a) Čo sa stalo

b) Špinavý poet

c) Synusojda

d) Menej je neiekdy viac

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 23. května a do předmětu uveď „Boy Wonder“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1