hledat

Tags:

Celo & Abdi navážou na značku, ze které se stala klasika. Již v listopadu rozšíří stávající diskografii

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Oblíbené duo z Frankfurtu se opět přihlásilo o slovo. Jsou to již tři roky, kdy světlo světa spatřilo jejich poslední album „Diaspora“. Tentokrát se bude jednat o mixtape, ale zároveň o značku, která jim otevřela dveře mezi německou rapovou elitu. Dnes již legendární titul „Mietwagentape“, jenž je pro celou řadu fanoušků bráno jako klasika, je na internetu možné stáhnout zdarma. A jaké bude pokračování?

Celo & Abdi mají ambice svou kvalitu posunout opět o kus dál a dokázat všem, že stále ještě do starého železa nepatří. Pokračování „Mietwagentape“ je naplánováno na 20. listopadu a můžeme se těšit opět na notnou dávku humoru mísenou se striktností a temnou stránkou ulic nejen ve Frankfurtu.

První vlaštovkou je singl „IBB“, což je zkratkou pro Ignatz-Bubis-Bridge. Pokud se nevyznáte ve významných architektonických památkách jejich domoviny, tak se jedná o most vedoucí přes hlavní vodní tok Mohan. Počkáme si, zda jejich nový mixtape bude také důležitou spojkou mezi oběma břehy, nejen geograficky, ale i kulturně.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1