Čavalenky – Otrepaná téma (prod. DJ Hallabeat)

Návštěvníci letošního ročníku Hip Hop Kempu mohli spatřit mezi prvními jmény středečního programu slovenského interpreta s názvem Čavalenky. Přestože ho doposud veřejnost příliš neregistruje, získává si každou novou věcí nové a nové příznivce. Mnozí jej označují jako hlas lidu ze skromných poměrů a jsou to právě texty, kterými si získal jejich srdce.

Poklad z československého pohraničí ve svých skladbách poukazuje na chudobu ve svém okolí, která některé nutí jít za hranu zákona. Jak sám Čavalenky rád přiznává, chudoba dělá z běžných lidí zločince, kteří chtějí ale jen v džungli současnosti přežít. Upřímnou zpovědí je pak i novinka „Otrepaná téma“, kterou produkoval DJ Hallabeat. Autorův kredit neustále roste, což doložila i účast na posledním sólu Supy z bývalé formace MR.

Austy
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012, žánrovou osvětu ventiluje pod křídly Bbarak.cz. Člen Hudební akademie je často k zastižení v terénu, kde monitoruje a zpovídá nejen tuzemské umělce. Ve své práci se zaměřuje na rozhovory a recenze, ale čtenáře informuje i o tom, co aktuálně rezonuje na mapě starého kontinentu. Mimo tvorbu článků se věnuje i pořádání akci a spolupodílí se na dramaturgii festivalu Otevřené hospody.

Articles: 3039