hledat

Tags:

Casper a 2mess přicházejí s ambiciózní hudební fúzí. Neobešlo by se to ale bez bubnů od MateDivinea

Sdílej

Nalézt v dnešním hudebním světě něco neotřelého již opotilo nejedno čelo interpretů, ale stále existují skulinky a cesty, kterými se vydat. Předpokladem k úspěchu je autenticita a rukopis, aby nedošlo ke splynutí s davem. O pozornost se aktuálně hlásí dvojice Casper & 2mess za účasti producentského přičinění MateDivinea známého třeba z partičky INNY rap.

Kombinace dvou osobností s chutí generovat nový sound pod odborným dohledem schopného producenta. To už by samo o sobě mohlo fungovat. Casper je například autorem singlu „Je mi líto“ a ve své sbírce má již spojení sil s profesně profláknutějšími jmény typu Refew, Psycho Rhyme či Schyzo. 2mess naopak přináší svěží vítr svým charismatickým hlasem a nápaditými zpívanými frázemi.

Výsledkem jejich společné snahy posledních měsíců je EP „Fúze“, které bylo na trh uvedeno šestnáctého únorového dne pod hlavičkou digitální distribuce Warner Music. Tracklist se zastavil na pěti stopách. Není žádným tajemstvím, že ambice autorů jsou nastaveny na to, že by se tímto EP rádi ucházeli o jeden z nejlepších projektů roku 2023.

Tracklist:

01) Víno
02) Do mý šíje
03) Mimóza
04) Náskok
05) Fúze

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1