hledat

Tags:

Časosběrný pozdrav z Jihu Čech? Unikátní kompilaci podpořili i Regie, Colectiv či DJ Ramel

Sdílej

Náš oblíbený hudební žánr je stále mnohými považován za mladý, ale pravdou je, že už i tuzemští interpreti operující v časech jeho prvních krůčků v Česku už „mladí“ asi dávno nejsou. Zajímavým ohlédnutím pak může být časosběrná kompilace „Dirty Bud City – South on fire“ sdružující interprety z Českých Budějovic. Výsledný projekt vydávaný na dvanácti palcích mají na svých bedrech MC Šimon Falenda a legenda skateboardingu z tohoto jihočeského města Pelex van Green.

Prostor dostaly skladby publikované od roku 2004 až po současnost. První várka v limitované edici 100 ks se během tří týdnů vyprodala, proto autoři neváhali udělat další stovku, jež bude k mání již v polovině října. Pokud máš zájem mít tento kousek ve své sbírce, můžeš jej pořídit ZDE.

„Chtěli jsme zapsat kus rapový historie na nosič a podařilo se. Vzali jsme tracky od naší crew 3P, Colectiv a další nám dohodili jejich nevydaný věci a materiál na desku byl na světě,“ nechal se slyšet Šimon Felenda operující také pod hudebním pseudonymem Fella Fumo. O finální zvuk desky se postaral DJ Ramel z Prago Union, který výsledek obohatil i vlastními scratchy.

Kompilace se dočká hned dvou křtů, které proběhnou na jihu Čech. První se uskuteční 27. září ve Studentském klubu Kampa v Českých Budějovicích a druhý o den později na adrese Drunken Coffee v Českém Krumlově. Kromě samotných skladeb z desky bude k vidění i Slam poetry nejen z úst nejpovolanějšího specialisty Anatola Svahilce.

Tracklist:

1.Pelex Van Green – Intro
2. 3P – Pán Mikrofonu
3. Colectiv ft. Nomad, F.I.L. – Názory
4. Sonnyboi ft. Regie – Masakr
5. Colectiv – Bobe
6. Skit
7. 3P ft. Lo3, DJ Ramel – Pošťák
8. Sonnyboi – Už vim proč
9. 3P – Pegas
10. Fella Fumo – Smím prosit
11. Skit
12. 3P ft. DJ Ramel – City
13. Colectiv– Jedno těsto
14. 3P – Southside hity
15. Outro

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1