hledat

Čas na Resta, Refewa a ženské komando Sia Sai @ Sistaz nastal

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nové album ponese název "Restart". Zajisté to mnohé napovídá i o povaze zbrusu nových tracků a čerstvějším způsobu tvorby i uvažování. Naposled, když Rest v dubnu vystoupil v Uhelně, zdálo se, že půjde o zcela běžné uvedení nového videoklipu. Na první pohled tu ale něco nehrálo. A zdánlivě nudná úterní párty se zvrhla v nevídaný mejdan, který následovala poměrně objemná diskuze a překvapení samotných fanoušků. Jinak tomu zaručeně nebude ani v pátek 17. června. Restovo live vystoupení, na místě ho doplní Refew a Sia Sai @ Sistaz. Ostřílené sety pak na páteční párty vysází Djs: Lu2/Ed Bass/Poeta/Overdue!
 
První videoklip z připravované desky s názvem "Čas hulit" získal už měsíc po zveřejnění na síti Youtube přes milión shlédnutí! V současné chvíli se počet shlédnutí blíží 1,5 milionu views! Stejně jako klip se cení i Restův merch se stejnojmených názvemt, který zaplavil nejen celé Česko, ale daří se mu i na Slovensku. Klip "Čas hulitL režíroval Michal "Kunes" Kováč, o kameru se postaral Tomáš Šťastný a produkci měl na starosti label homie Jaro Vacek. 
 
Na párty se ale dočkáte i live vystoupení Refewa, který v poslední době překvapil svým odchodem z BiggBossu, nebo Sia Sai @ Sistaz, které na českou a slovenskou scénu přínáší něco úplně nového! Hudební kolekci říznutou černou hudbou, rapem, tancem a výjimečným hlasem. 

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz