hledat

Capone-n-Noreaga usmířeni. Chcete nové album CNN?

Sdílej

Kdo někdy slyšel totální strikci „Illegal Life“ z prvního, nebo vrchol chytlavosti „Invincible“ z druhého alba, kterou spáchal Tragedy Khadafi, respektive DJ Premier, asi ví, s kým má tu čest. Devět let po debutu „The War Report“, o němž se v hip hopových kruzích nehovoří jinak, než o klasice, a šestiletku po „The Reunion“ ukončilo dotyčné duo z ulic Queensbridge svůj dva roky trvající spor a momentálně zvažuje svůj návrat v podobě další studiové nahrávky.

Victor Santiago a.k.a. N.O.R.E. požádal skrz svůj profil na MySpace fanoušky (hlasovat je možno i o to, jak se má jmenovat jeho příští deska, s tím, že na výběr jsou tituly „There Is A God“ a „Global Warming“), aby se vyjádřili, zda by se jim návrat CNN pozdával, či nikoliv. “I did 18-20 joints for my new album, and what happened was, while I was working on these joints and traveling, everywhere I went, people were like, ‘What’s up with the CNN, is there gonna be another CNN album? So I opened up a poll on my MySpace.com page and people [the fans] have been begging for at least one more CNN album.”

Se zákonem věčně bojující Capone, jenž se nedávno objevil i na desce „My World“ od rapujícího basketbalisty Rona Artesta, vydal loni desku „Pain, Time And Glory“ a žádnou velkou díru do světa neudělal, takže jeho změna postoje až tolik nepřekvapí. To samé platí i pro Noreagu, který se nechal slyšet, že vůbec není spokojen se svým reggeatonem projektem „N.O.R.E.Y. La Familia: Ya Tu Sabe“. Když zvážíte i fakt, že jeho sólo „One Fan A Day“ už leží ve skladech Def Jam Recordings dobrý rok a půl, onen comeback může přijít více než přirozenou cestou…

Zdroj: AllHH

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz