hledat

Tags:

Ca$hanova Bulhar se toho nebojí a povolal do zbraně Sámera Issu, jemuž se zdejší rappeři odjakživa vyhýbají

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jestliže se podíváme na scénu posledních 18 měsíců, možná že vůbec největší skok zaznamenal v hlavním městě usazený Ca$hanova Bulhar, který spadá pod křídla kolektivu 2litr boyz.

S vršovickým “S” sympatizující “El Primitivo” sice nepatří mezi interprety, které bychom si pouštěli do pomyslných žil třikrát denně vždy po jídle, nicméně něco na něm je…

A rostoucí fanouškovská přízeň svědčí o tom, že si to nemyslíme sami. Tím spíš, že ho po loňském odchodu z kolbenky živí už jen současná činnost.

Ať už ho milujete, nebo nenávidíte, možná se necháte přesvědčit, že vybočuje hlubokým hlasem a že tu a tam generuje jak nápady ohledně témat, tak zapamatovatelné hlášky, což zase až tolik interpretů nesvede.

O vánočních svátcích rozšířil svou diskografii o EP “TIMBERLAKETRAPPED“, jehož součástí je i věc “Party u mě doma”, jíž dokreslují minimalistické vokály od Sámera Issy.

Byť nejde o interpreta, jemuž bychom jeho lásku k rhythm and blues – na rozdíl od takového Calina nebo Bena Critovaa – věřili, zajímavé spojení nezpochybňujeme.

Pro účastníka talentové soutěže možná jde o první spojení s domácí žánrovou branží od jeho spolupráce s Djem Wichem formou “Až zastavíme čas”.

Bbarak.cz zkušebně zkouší svou vlastní televizi. Jakými taháky odpálí svůj silvestrovský program

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1