hledat

Tags:

Být sám sebou zvyšuje autenticitu nejen v rapu, ale i v životě. Zabrnkal Fančo na správnou strunu?

Sdílej

Pár měsíců zpět jsme narazili na slovenského úderníka Fanča, který sice pozornost sbírá po stovkách posluchačů, ale kdo ví, zda do pár let nevystřelí mezi tamní elitu. Sen sám o sobě neostojí, je nutné disponovat talentem a přidat i nemalou porci snahy. Aktuálně má venku čerstvou věc, opět vsadil na podklad od Hoodiniho a trefil se do vašeho vkusu?

Něco málo bylo již řečeno a kdo to mezitím ze své mozkovny poztrácel, můžeme mu to lehce připomenout. Fančo tvoří zhruba od roku 2012 a kromě účasti v týmu Dištanc zkouší obstát i sám za sebe.

V minulosti využil již hudebních kvalit Lkamy či Hoodiniho a právě druhý jmenovaný byl opět vybrán pro novinku, která nese název „Ne ty nejsi“. Dostál tak slibu, že bude během tohoto roku zásobovat posluchače singly a kdo ví, třeba se již v příštím roce dočkáme nějakého materiálu o více chodech.

Myšlenka samotné skladby není zase až tak složitá, přesto by mohla nemalému davu otevřít oči. Dnešní doba nahrává tomu, že mnozí upozadí vlastní já, jen aby získali větší dílec pozornosti.

Být sám sebou nezvyšuje jen autenticitu v rapu, ale i v životě. V případě této skladby to tak nějak funguje pospolu, tak jsme sami zvědaví, kolik nových preferenčních hlasů Fančo ukořistí.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1