hledat

Byl Game opilý, když nahrával Doctor’s Advocate?

Sdílej

Jedno interview s Gamem vyvolalo smíšenou reakci u jeho fanoušků. V první radě se to týká replik rappera o roli Dr. Dre v jeho kariéře a soukromém životě.

 

Ale odpovídaje na otázku webu Allhiphop „Ty jsi říkal, že Dr. Dre byl pro tebe druhým  otcem…“, Game řekl: „V tomhle bizu se nedá důvěřovat nikomu„.

 

Uslyšev otázku „Dremu je adresováno mnoho přívětivých slov na tomto albu, ale on se  nepodílel na produkci, ani na featuringu„, Game odpověděl: „Jeho smůla! Ale nechci, aby někdo dělal něco, co nechce„.

 

No a nakonec se rozhovor stočil k hlavnímu tracku alba „Doctor’s Advocate“, který je  zasvěcen právě Dremu.

 

Odpovídaje na otázku „Ty a Dre si nejste tak blízcí, jak by se ostatním mohlo zdát?“. Game pronesl: „Já a Dre jsme spolu nevyrůstali a nedělili ve škole svačiny. Potkal jsem ho v 2001 – 2002 a tehdy jsme se opravdu spřátelili. Ale neznal jsem ho předešlých 20 let, takže jsem ani nemohl očekávat, že kvůli mě skočí ze skály, a ani já bych to pro něj neudělal. Hip-Hop, to je když je každý sám za sebe„.

 

Moc podezřelá zpověď, zvlášť ohledně „byl jsem opilý, nic si nepamatuji“. člověk měl dost rozumu napsat evidentní text, nahrát ho a hned zapomenout? A potom udělat hlavní track alba, nepamatuje si, o čem vůbec je? Vzniká pocit, že se Game stydí za to, co udělal – a kryje se za hloupá vysvětlení.

 

Diskutuj na Bbarak.cz