hledat

Tags:

Buffalo se stalo epicentrem silného obsahu, který podpořil bubnem i The Alchemist

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Máme tu pro vás rap. Rap vostrej jako břitva, beaty co vám zničí krční páteř tak, že si půjdete po poslechu do lékárny pro nějakou mast, aby vám to pomohlo od bolesti. S velkou pravděpodobností nejlepší rap v roce 2019. Říkáte si, že se redaktoři na Bbaraku zbláznili? Může být, ale my víme o čem mluvíme.

Mrkneme na západ ve státě New York do města Buffalo. Velmi známé město pro hokejového brankáře Dominika Haška, který zde strávil skvěle roky. Toto město nepatří mezi významné města na rapové mapě, aspoň do nedávna. Jsou tu dva chlápci Conway The Machine a Benny The Butcher, kteří zásadně mění tento fakt.

Dnes se budeme věnovat druhému zmiňovanému, protože tenhle pětačtyřicetiletý zabiják vydal těsně před letními prázdninami The Plugs I Met Ep a je to strašná nálož. Beaty dodal jeden z nejlepších producentů, který navštíví příští týden Hip Hop Kemp. Pokrevní brácha Evidence. Už víte? Nikdo jiný než The Alchemist to být nemůže.

Produkci obstaral taky méně známý producent Daringer. Co se týče beatů, tak dostanete snad to nejlepší za poslední dobu, prostě nádhera. Skvělej rap Bennyho okoření BLack Thought, Jadakiss, Pusha T nebo zmiňovaný Conway The Machine. A my se ptáme, kde je problém? Nikde. Tohle je prostě naprostá pecka, kterou můžeš točit furt dokola. Jediná škoda, že to trvá pouze 25 minut.

Tracklist :

1. Instro Skit                     
2. Crowns For Kings feat. Black Thought                    
3. Sunday School feat. 38 Spesh a Jadakiss                    
4. Dirty Harry feat. RJ Payne a Conway The Machine                    
5. Took The Money to the Plug´s House                     
6. 18 Wheeler feat. Pusha T                   
7. 5 to 50 feat. India

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagy:

Diskutuj na Bbarak.cz