hledat

Bude Swishahouse pokračovat dál v úspěšném tažení?

Sdílej

K texaskému městu Houstonu neodmyslitelně patří kromě skvělého čínského basketbalového mohykána Yao Minga také dirty south music a label Swishahouse. Společnost, založená v roce 1992 DJem Michaelem „5000“ Wattsem, v podstatě od svého vzniku slaví úspěchy hlavně díky skvělým mixtapům, které dosahovaly obrovských prodejních čísel. Jednou takovou kompilací je také “The Day Hell Broke Loose“, jejíž třetí část se na pultech obchodů ještě příliš neohřála, jelikož vyšla 17. října.

Ten, kdo si CD pořídí, bude mít možnost slyšet nové věci od celého Swishahouse rosteru. Kromě Paul Walla, Lil Kekeho, Archie Leeho, Webbieho, Z-Ro, Yung Redda se na tapu poprvé ukáže také manželka Paula Zídky: Ms. Crystal, jež je tudíž první ženou a R&B zpěvačkou na labelu ze severního Houstonu. Titulním singlem zatím posledního pokračovaní legendární série, jejíž druhá část obsahovala například super hit „Still Tippin“, je track “How the Hustlers Do It“, ve kterém úřadují již výše zmínění Lil Keke, Young Redd a Webbie. Jako o velké události se o vydání cd rozhovořil sám zakladatel Michael Watts: „On Part III we’re taking it to a whole new level, Houston represents to the fullest and I have no doubt this compilation CD will break records by garnering the same amount of attention as any single artist release.“

To však u Swishahouse rodiny není vše, v listopadu se můžeme těšit na nové album od Lil Kekeho – „Love By Few, Hated By Many“, v prosinci na LP „Get Money Stay True“ od krále diamantových úsměvů Paula Walla a na začátku příštího roku se nás pokusí zaujmout Mike Jones s jeho „American Dream“.

Ukázky z cd si pak můžete poslechnout na této adrese.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?