hledat

Tags:

Brno očekává Hip Hop Weekend. V pátek dorazí Moja Reč a v sobotu dojde na graffiti jam i break dance. Je libo vstup zdarma?

Sdílej

Nadcházející víkend bude v Brně věnován striktně hip hopu, kde si každý najde to své. V pátek 29. července zahraje v Zahradě U Sosny legendární trojice Moja Reč a v sobotu bude následovat v rámci afterparty u řeky graffiti jam a dojde i na break dance jam.

Do Brna míří trio Supa, Delik a Jozef Engerer po několikaleté pauze. Moja Reč, jak je jejím zvykem, doveze průřez celou jejich tvorbou. Pánové nyní brázdí česko-slovenské kluby a festivaly a současně dokončují nové album „Dobrí chlapci 4“, které vyjde už na podzim.

Celou akci má (odkaz na event ZDE) na svědomí DJ Dreadlock, Zahrada u Sosny a Recordinace. DJ Dreadlock se kromě role organizátora mejdanu představí i v roli DJe a postará se o mejdan po koncertu, který startuje už ve 20:00, tak doražte včas, aby jste nepropásli hlavní hvězdy večera…

V sobotu přijdou ke slovu Recordinace, MC Scissal nebo DJ Mirror a sobotní den si můžete užít třeba v rámci graffiti jamu, bboy jamu a na místě nebudou chybět ani stánky a nějaké to občerstvení. My pro vás máme 2×2 vstupy na celý víkend! Co musíte pro zisk místeček na guestlistu udělat?

Stačí do čtvrteční půlnoci odeslat správnou odpověď na otázku níže na email soutez@bbarak.cz, do předmětu napiš „Brno víkend soutěž“ a nezapomeň uvést svoje občanské jméno a telefonní kontakt pro případ, že vyhrajete. Výherce budeme kontaktovat během pátečního dopoledne. Pokud nechcete spoléhat na štěstí v soutěži, můžete si vstupenky na oba dny nebo třeba jen na páteční koncert zajistit ZDE.

Soutěž o 2×2 vstupy na Hip Hop Weekend (Brno, Zahrada U Sosny 29.-30.7.)

V jakém roce vyšlo první album Moja Reč S/M show?

a) 2002

b) 2006

c) 2010

Tagy: