hledat

Tags:

Brněnský talent Robin Tent? Důvěru dostává pod křídly, kterými mávají Michajlov a Daniel Vardan

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jednou z nejzajímavějších zpráv prvního čtvrtletí tohoto roku bylo oznámení, že se Michajlov vrací na svobodu. Majitel desek „Ronin“, „Mezi řádky“ či „1991“ s parťákem Danielem Vardanem opustili Brno Reprezent a založili svůj vlastní label 1312 Records. Přestože se na této adrese nepořádají nábory na nové členy, novou tvář přeci jen tento tým vykazuje. Důvěru dostal Robin Tent, který byl již několikrát v jejich společnosti zpozorován.

Ve vizuálu od Honzy Krále pak všichni tři prokážou své schopnosti a přednosti, proč mohou být pro tým prospěšní. Nechybí ani hudební podklad Maryse, který se kompletní produkcí podepsal i pod albem Filipa Konvalinky z PIO Squad.

Vraťme se ale k novince, která dostala název „Track 01“. Možná se jedná jen o signál, že je v týmu o jednoho člena více, možná ale skrytá zpráva o práci na týmové desce. Pravdu se dozvíme určitě ještě letos, stejně jako fanoušci již dychtivě vyhlíží turné, které mělo proběhnout již na jaře, ale vinou koronaviru bylo přesunuto na podzim.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1