hledat

Britney pohořela, jak dopadne Michael Jackson?

Sdílej

O tom, jak probíhalo vystoupení „bývalé“ popové hvězdy na letošních VMA, jenž mělo spasit její kariéru, byla napsána už spousta řádků, a tak předpokládám, že většina z vás je o dané události informována. Vele očekávaný comeback Britney Spears se bohužel nezdařil.

V této době ale nepřipravuje velký návrat do hudebního světa nikdo jiný, než sám Michael Jackson. Jeho dlouholetý spolupracovník tvrdí: „Jedná se o něco, co si Michael důkladně plánuje. Myslím si, že jeho nové album bude úžasné. Podle toho, co jsem o něm dosud slyšel, to bude něco tak velkého, jako byl „Thriller“- a navíc teď dá své hudbě nový směr, aby oslovil nové mladší fanoušky- avšak nadále bude působit i na ty tradiční milovníky jeho tvorby“.

Na albu Krále Popu, které by mělo vyjít během příštího roku, by se měli objevit interpreti jako Kanye West, jeho „rival“ 50 cent, Will.I.am, Akon nebo mladý r&b zpěvák Chris Brown. Dále se pak diskutuje o duetech s jeho sestrou Janet Jackson či jeho bratry a světovém turné na podporu jeho CD. Bylo by to tak první turné od roku 1997.

Kromě Michaela Jacksona se momentálně hovoří i o nových LP Queen Latifah a Eminema. Nechme se tedy překvapit, která z hvězd v příštím roce zazáří nebo naopak vyhasne…

Diskutuj na Bbarak.cz