hledat

Tags:

Bratislavský veterán Miky Mora je i po letech stále při chuti. Chceš urvat jeho další sólo?

Sdílej

Slovenská metropole během své historie nabídla již celou řadu rapových jmen a jedním ze zásadních je také Miky Mora. V posledních letech mu přízeň veřejnosti nepřeje jako před patnácti lety, ale to nemění nic na tom, že se s ním stále musí počítat. Jeden z typických zástupců tamního pouličního rapu má stále co nabídnout. Zkušený veterán přispěchal v závěru roku se svým dalším sólem, které můžeš získat během chvíle zcela gratis. 

Člen legendární partičky Druhá Strana spojil během těch let síly s kde kým zásadním a služebně starší posluchači mají stále v živé paměti věcičky s Rytmusem, Slipem, Čistychovem, Drvivou Menšinou, Zverinou či AMO. Aktuální disk nese název „Multi“ a nalezneš na něm celkem čtrnáct stop. Neboj, pár hostů taktéž nechybí.

Soutěžní otázka o 2 kusy alba „Multi“:

Jaký název neslo první sólo album Miky Mory?

a) Svetlo v tme

b) Menej je niekedy viac

c) Né produkt

d) Moraton

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 15. ledna a do předmětu uveď „Miky Mora“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat na RukaHore.sk.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1