hledat

Tags:

Boy Wonder odložil masky, kostýmy a příběhy, aby otestoval producentské schopnosti Kansiika

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Charisma a vtipy může tento člen Ty Nikdy rozdávat na potkání, ale jakmile se začnou množit dotazy fanoušků na jeho další desku, vykličkuje z davu a ztratí se v nedohlednu. Scénář posledních pár let se neustále opakuje, proto bychom jej mohli s klidným svědomím označit za jednoho z nejlínějších hráčů v československém rapu anebo mu nabídneme alibistickou berličku, že na kvalitu si musí člověk počkat?

Sem tam se Boy Wonder přihlásí s nějakým singlem, po kterém na pár týdnů stoupá hlad po další jeho desce. Také jeho Hot16challenge2 v zavařovací sklenici do rytmu Michaela Jacksona či politická věc „Stále vládze“ se těší velké přízni posluchačů.

Milovník masek a bláznivých vizuálů však toto všechno aktuálně odložil, aby dal šanci vzniknout nové věci „Život je Lajf“. V ní za účasti producenta Kansiika utvrzuje sebe sama, že svůj život žije naplno, užívá si jej každým douškem a záměrně přehlíží moralizování okolí.

„Delší dobu jsem říkal, že nejbližší klip chci udělat civilní bez masek, kostůmů a příběhů, tak jsme v létě spolu s Kansiikem podniknuli výlet do Martina, kde se natočil klip k této věci. Toto léto bylo sice skromné, ale i tak jsem zažil nové věci a poznal pár zajímavých lidí,“ nechal se slyšet Boy Wonder na svém Instagramu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1