hledat

Bow Wave mají EMIgrant v kapse!

Sdílej

Už jsem psal o nové desce „živých Karlovaráků“, nicméně dny, kdy je to víc než aktuální jsou tu. V novém BBaRáKu na začátku října se budete moci z rozhovoru s klukama z Bow Wave dozvědět, kdy jim deska vychází a další podrobnosti okolo jejího vzniku.

Kluci totiž vydávají na začátku října svojí desku s důvtipným názvem „EMIgrant“, který už sám prozrazuje, že tentokrát si sami studio neplatili. Odměnou bude kvalitní zvuk, skvělá cena a maximální distribuce. Sledujte novej BBaRáK a taky oficiální stránky kapely.

NOVINKA z 13.5.04 (K-Hill)
Bow Wave a jejich stránky a album?
Naposledy před rokem byla nějaká vážná řeč o karlovarské kapele Bow Wave, naší jedině živě hrajcící grupě, když vydávala a loňském Kempu křtila svůj singl „Aperetiff“.

Po přípitku (a předtím ještě EP „Sami-z-dat“) však už musí přijít i hlavní mňamka. Více informací se dozvíte v květnovém čísle BBR. Dopředu prozradím, že by mělo album vylézt do zimy tohoto roku. I přestože ho vydá sublabel velkého vydavatelství, bude i nadále ke koupi s BBaRáKem.

Určitě však vězte, že přípravy se uzavírají okolo internetových stránek Bowwave.cz, které jsou už skoro kompletně hotové a připravené na vaše zčekování.

Diskutuj na Bbarak.cz