hledat

Tags:

Bouchla Varna! Grundza se chce dát na spořádaný život a věnovat se jen DJingu

Sdílej

Bouchla Varna! Díky tomu přišla známá ústecká postavička Grundza aka DJ Ghost o živobytí. Mohutná exploze a požár nadobro ukončila jeho kuchařské ambice. Popravdě se k nim ústecký rodák už ani nehodlá vracet.

Ghost se rozhodl od teď naplno věnovat kromě herectví především své DJské kariéře. Ale i to má svůj háček. Série nešťastných okolností ho připravila o takřka veškeré vybavení, bez kterého se v budoucnu už dál neobejde. Proto pořádá tuto kampaň, aby si mohl novou výbavu co nejdříve pořídit. V oboru není žádným nováčkem. DJingu se věnuje bezmála už 10 let. Odehrál již nespočet hip hopových mejdanů a koncertů po celé ČR.  Znát ho můžete také jako herce z řady filmů a hudebních videoklipů. Největší dojem patrně zanechal jako Grundza v kultovních filmech režiséra Martina Pohla „Párty Hárd“ a „Párty Hárder – Summer Massacre“ a při koncertech kryje pravidelně záda nejmladšímu členovi ZNK labelu Astralovi One. 

Z vybraných peněz si Grundza pořídí především spolehlivý počítač, profesionální DJskou konzoli a ostatní nezbytné propriety nezbytné pro vrcholový DJing. Velká část obnosu je určená také na realizaci a výrobu odměn v rámci této kampaně, včetně jejich doručování. 

Asi si někteří z vás říkají, proč by měli podpořit DJe s několikaletou praxi, filmového herce slavných epizodních rolí a proč netáhne do práce… Dovolte nám tedy osvětlit, proč jsme se vůbec rozhodli tuto kampaň rozjet. Osobní příběh DJe Ghosta je totož maličko temnější, než příběh jeho alter ega. Před dvěma lety prodělal dvě mozkové mrtvice a nyní se snaží přesvědčit svého lékaře, aby ho uschopnil a on mohl chodit do práce aspoň na pár hodin denně. 

Sám k tomu dodává: „Momentálně mohu někde pracovat jen na část úvazku což je 6 hod a to někam do chráněné dílny nebo max. nebo rozdávat letáky. Chráněné dílny moc nepřibírají, bo spíš nechtějí, takže je to psycho. Chceš makat, ale ve finále nemůžešTakže jsem si řekl, že zkusím Donio, když jsem celkem profláknutej a chce se mnou věčně fotit každý ožralý hovado. Třeba mi to něco hodí udělám si řidičák a budu moc aspon vozit pizzu bo tak podobně a budu zas fungovat jako normální člověk!” 

Pro podporovatele kampaně je připravena celá řada exkluzivních odměn, které minimálně vykouzlí úsměv na tváři, nebo Vám dokonce otevřou dveře do Grundzova světa, jehož se stanete nedílnou součástí. A to za to přece stojí. A Grundza aka DJ Ghost tímto děkuje všem, kteří se ho rozhodnout podpořit… To můžeš udělat i ty na Donio.cz!

 

 

Tagy: