hledat

Tags:

Bordel v kostele mu není cizí, konzumenti Spotify mu klečí u nohou a shows v Americe nejsou tabu. Fenomén Redzed je zpět

Sdílej

Stavět pomyslné žebříčky přízně se nabízí již u prvního kontaktu s konkurencí. V žánru, kde si rádi interpreti poměřují své nádobí (máme tím na mysli hlasivky, intelekt a tah na branku), to platí možná dvojnásob. Přestože redakce Bbarak.cz nebrala nikdy za hlavní bernou minci počet kliků na hudebních platformách, neodvažujeme znehodnocovat pozornost, které se v posledních letech dočkal Redzed.

Jedno z nejstreamovanějších českých jmen se udržuje v dobré umělecké kondici. Jeho vzestupu napomáhá univerzální Angličtina, kterou pro své texty využívá, což mu umožnilo prosadit se i za hranice naší malé země. A nutno podotknout, že ta armáda zahraničních fanoušků je už celkem početná, což sebou nabízí i možnost prezentovat svou tvorbu naživo po celém světě.

Show v Americe už tak nejsou tabu, konzumenti Spotify a dalších streamovacích kanálů mu klečí u nohou… a ještě jedna technická a důležitá poznámka. Od startu září je možné registrovat rozšíření diskografie nesoucí název „Noise At a Funeral“ a čítající 13 stop. Za pozornost stojí nejen stejnojmenný singl zaručující slušnou dávku neřízené zábavy v kostele. Pokud jsi fanouškem originálních kousků, můžeš si jej pořídit na shopu ZNK.

Tracklist:

01) Swag of a Mystic
02) Black Mass Supervision
03) Noise At a Funeral
04) No More Tears In Heaven
05) Grind / Boombap Hellboy
06) Nostalgia
07) Acid Phonk
08) Psychosomatic
09) Odium
10) Undertaker
11) Bars From The Casket
12) Most Wanted
13) Sleep Paralysis Creepin On Me

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1