hledat

Tags:

Boombová facka přes uši z newyorských skladů? Zkuste tyto fotříky…

Sdílej

Je libo poctivý a novotou provoněný boombapový hovínko z newyorskejch skladů? Žádnej problém, hlavní produkční Dood Computer pro tebe jedno velmi horký s láskou vytvořil.

Mitch Smith, tohle pravý jméno se skrejvá pod IT pseudonymem, pod kterým vydal v roce 2007 svojí první dlouhohrajku ocejchovanou názvem „Ridiculicious“, na který si cca z poloviny vystřihl i svoje vlastní rapový party, což je jev asi tak častej, jakože ve čtvrtek nepotkáš v Kaufu u zlevněnýho mlíka žádnýho důchodce, takže za mě buřinku i s příčeskem co nejníže dolů.

Ale ze třetihor zpátky do přítomnosti, nyní bych tě chtěl seznámit s jeho novým plnohodnotnym přírůstkem splozenýho po neuvěřitelnejch dvanácti letech, nese název „Friends I Made on Beats I Made“, obsahuje 14 „facek“ přes uši a jen ti nejskalnější možná z hostů poznaj fotříky Dezmatica a Timmyho Wigginse, který se s láskou k rapu netajej a sem tam ještě nějakej ten majk s radostí poprskaj.

A právě poslední dva zmíněný můžeš vidět i v úvodním videoklipu, kterej Dood posílá do rapový hry a kde svou troškou vypomohl i DJ Angel Hands. Příjemný poslech vinšuji!

Tagy:
Mr. Ziky Zí

Mezi mé záliby patří pejskařina, jehličnaté stromy, soutěže na ČT1 a nějaká ta hezká černošská písnička.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz