hledat

Tags:

Bonez MC nesbírá kredit jen za své poslední album, ale i jeho klipy si drží filmový nadstandard

Sdílej

Především díky partičce 187 Strassenbande se musí s Hamburkem na mapě německého rapu prostě počítat. Početný gang zásobuje nejen německy hovořící země úspěšnými releasy, po kterých je hlad. Nedávno jsme vás informovali, že další z členů LX v prosinci zacílí na trh svým debutovým sólem, aktuálně ale bere prodeje útokem jeho parťák Bonez MC s diskem „Hollywood“.

Album vydané na konci října vévodí prodejům nejen v Německu, ale i v Rakousku či Švýcarsku. Silnými skladbami nabitý tracklist má však oproti konkurenci navrch i díky skvělým vizuálům, které jej doprovází.

Je tomu tak i v případě věci „Angeklagt“, která příběhem navazuje na předešlé singly. Pozornost upoutá především příběhové zpracování a režijní kvalita, za kterou by se opravdu nestyděli ani v „Hollywoodu“.

I díky tomuto albu fanoušci odpustili autorovi fakt, že se jedná teprve o jeho druhé sólo za hezkou řádku let. Prostředí vězení v klipu navíc není členům 187 Strassenbande zase tak vzdálené, neboť jim mříže hrozí celkem často. Své o tom může aktuálně vyprávět Gzuz nebo Maxwell.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1