hledat

Tags:

Bones potěšil pamětníky svojí rané tvorby tím, že oslavil 2 miliony vyhulených bluntů

Sdílej

„Klasický album“, to je typický příznak rapové kultury, ale co „klasický mixtape“? Od počátku milénia (ale i dříve) se jich pěkná řádka už nashromáždila a můžeme mezi ně řadit i „1MillionBlunt$“ od Bonese z roku 2012, na který navázal právě nyní pokračováním nesoucí název „2MillionBlunt$“. 

Upřímně ani nevíme, jestli vyšly nějaké fyzické kopie nějakých Bonesových projektů, kterých má na kontě určitě více než 67. Tolik jich evidujeme ve sbírce. To ale není nic mimořádného, jelikož je Bones jeden z pionýrů a průkopníků internetového rapu, díky kterému se mu podařilo prosadit jeho vlastní podžánry emo rap a trap metal. 

Jeho největší boom a hype kolem něj byl právě okolo roku 2012 a nutno dodat, že od té doby nasbíral pořádnou řádku fandů i u nás. Značnou měrou se na tom podílel právě jeho profanovaný „1MillionBlunt$“ mixtape. To mu bylo 18 a nyní jako osmadvacetiletý vydává pokračování, které nabízíme dole k poslechu. 

Opět 19 skladeb, opět obal ve stylu „Pen and Pixel“ a opět typický sound. Tentokrát více zaměřený na g-funk sound a vychillovaný trapový vibe. Moc se nepřitvrzuje, Bones si pozpěvuje, protože se má fajn. Má dítě, nechce jet rychle, protože nechce zemřít mladý, tak radši zpomaluje, aby se mu nevylilo kafe. A to je něco, co mu rozhodně kvitujeme. 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1