hledat

Black Eyed Peas v Evropě

Sdílej

Možná jedna z nejúspěšnějších kapel poslední doby se na konci roku ukáže i v Evropě. Kde vznikly informace o jejich koncertu v Praze není jasné, každopádně se nepotvrdily a zájemci o jejich vystoupení si na něj budou muset zajet do nejbližších zahraničních měst.


Black Eyed Peas – tour:
Prosinec 1, 2005 – Brussels, Belgium
Prosinec 2, 2005 – Jarhunderthallen, Frankfurt, Germany
Prosinec 4, 2005 – Geneva, Arena, Switzerland
Prosinec 5, 2005 – Forum, Milan, Italy
Prosinec 6, 2005 – Barcelona, Razzmatazz, Spain
Prosinec 8, 2005 – Lisbon, Atlantic Pavilion, Portugal
Prosinec 9, 2005 – Madrid, Riviera, Spain
Prosinec 11, 2005 – Munich, Zenith, Germany
Prosinec 12, 2005 – Oberhausen, KP Arena, Germany
Prosinec 13, 2005 – Hamburg, Sporthalle, Germany
Prosinec 15, 2005 – Glasgow, Academy, United Kingdom
Prosinec 16, 2005 – Birmingham, Academy, United Kingdom
Prosinec 18, 2005 – London, Hammersmith Apollo, United Kingdom
Prosinec 19, 2005 – London, Hammersmith Apollo, United Kingdom
Prosinec 20, 2005 – Manchester, Apollo, United Kingdom
Prosinec 21, 2005 – Paris, Zenith, France


Novinka z 11. 5. 2005 (os10)

Nové LP od BEP na spadnutí
Fanoušci skoro dva roky starého LP „Elephunk“, jehož se jen ve spojených státech prodalo přes dva a půl milionu kopií, pozor. 7. června tohoto roku mu totiž californský kvartet Black Eyed Peas hodlá pořídit bratříčka, jenž se tak stane jejich čtvrtým potomkem. Jméno „Monkey Business“ mu bylo vybráno již s hodně velkým předstihem a podobně jako minule ho přivede na svět label A&M Records. Z hlediska vývoje skupiny samozřejmě na mikrofonu nelze čekat žádné striktní emcees. List hostů, kterých je na čtrnácti trackový počin tak akorát, totiž zahrnuje umělce jako Justin Timberlake, Jack Johnson, John Legend, James Brown a Sting.

Několik tracků, včetně prvního singlu „Don´t Phunk With My Heart“, si pak můžete poslechnout na oficiálních stránkách skupiny, na něž se dostanete odtud.

Track Listing Monkey business :
1. Pump It
2. Don’t Phunk With My Heart
3. My Style“ (featuring Justin Timberlake)
4. Don’t Lie
5. My Humps
6. Dum Diddley
7. Feel It
8. Gone Going Gone (featuring Jack Johnson)
9. They Don’t Want Music“ (featuring James Brown)
10. Disco Club
11. Union
12. Bebot
13. Bump Ba Bump
14. Audio Delite

P.S.: Mimochodem, kdyby se náhodou někdo z Vás pohyboval o prázdninách v zemi neomezených možností, vězte, že 11. 6. skupina startuje masivní tour po čtyřiceti městech po státech a Kanadě. V případě zájmu najdete konkrétní seznam míst zde.

Novinka ze 6. 3. 2005 (Krysa)
Black Eyed Peas jsou téměř hotoví
Nové album Black Eyed Peas, nazvané „Monkey Business“, je už skoro hotové. V posledních dnech skupina dodělala interludy a nyní všechny songy procházejí mixováním a masterováním. Na pultech se deska objeví v květnu, první singl „Don’t Funk with My Heart“ přijde asi o měsíc dříve. K tomu už natočili videoklip v režii od stejného jména, který má na svědomí klip k „Shut Up“. Nový singl má být rychlá skladba, dost odlišná od průměrného hip-hopu dneška.

„Monkey Business“ nabídne vedle jiných i kolaboraci s Jamesem Brownem „They Don’t Want Music“, Johnem Legendem ve skladbě „Change the World“, která navazuje na dřívější „Where is the Love?“, a kytaristou Dickem Dalem. Další informace hledej v předchozí novince.

Novinka z 22.7.2004 (Krysa)
Black Eyed Peas a jejich plány do budoucna
V návrat Black Eyed Peas k jejich starší tvorbě může dneska věřit jenom ten největší snílek. V budoucnu se tahle banda hodlá, podobně jako třeba Outkast, pohnout ještě dál, než tomu bylo u zatím posledního alba. Skupina teď připravuje další věc, která ponese název „Monkey Business“ a chystá se pohnout za hranice hip-hopu. Vypovídají o tom i dosud známí hosté – James Brown, Coldplay, Justin Hawkins z The Darkness a Sting. V plánech je i spolupráce s Beyonce Knowles, která ale svou účast zatím nepotvrdila.

Kvůli přípravám nové desky zastavili Will.i.am a zpěvačka Fergie práce na svých sólovkách. Po prázdninách hodlají Black Eyed Peas vystupovat po světě, přičemž na koncertech už budou hrát skladby z připravovaného alba. V obchodech se „Monkey Business“ objeví koncem listopadu.

Novinka z 18.6.2002 (nasty)
Nová deska od Black Eyed Peas
Tři chlapíci s Kalifornie, známí jako Black Eyed Peas, připravují na letošní rok své třetí album. To se bude jmenovat Elephunk a nebude na něm chybět i několik více či méně zajímavých hostů. Jako první se nabízí Travis Barker, člen kapely Blink 182. Nevím, kolik toho má tato kapela společného zrovna s hip hopem, ale Black Eyed Peas asi ví, co dělají. Druhým a zároveň dalším „nehiphopovým“ hostem na novém albu B.E.P. by měl Coby Dick z Papa Roach.

Jsem opravdu zvědavý, jaké nové album od Black Eyed Peas bude a to nejen kvůli neobvyklým hostům, kteří přece jen v konečném výsledku nebudou až tak výrazně tvořit náladu celé desky, jak by se mohlo z mé novinky zdát, ale hlavně proto, že jejich první album Behind the Front považuji za velmi zdařilé, zatímco album druhé – Bridging The Gap, už bylo spíše slabší. Čeká nás tedy do třetice dobrého, nebo zlého?

Diskutuj na Bbarak.cz