hledat

Tags:

Bio a Kynetik lákají na album, na kterém je možné zaslechnout i Supu, Delika, ADisse či Šortyho

Sdílej

Pokud se na slovenské rapové mapě ukáže na Piešťany, každému se zaručeně vybaví Kontrafakt. Tohle lázeňské město má na svědomí i další jména, která by mohlo být trestuhodné přehlížet. Shodou okolností se Bio vyskytoval ve stejné panelákové zástavbě sídliště Adama Trajana, kterou skloňuje Rytmus na desce „Bengoro“ ve skladbě „Moja štvrť“ jako místo, ze kterého pochází.  Nic na tom nemění, že se kvůli lepším hudebním možnostem přestěhoval do Bratislavy, protože hlavní je, jestli podává kvalitu ve zvukových stopách. A o tom se můžeme přesvědčit na nové desce, která vychází již 4. října.

Spolu s producentem Kynetikem vysílá do světa disk pojmenovaný „Life stream“ vykazující hned třináct stop v tracklistu. Jeden z nejznámějších slovenských freestyle zástupců, který se nedávno zúčastnil i oživeného plzeňského projektu Mad Cirkus, si přizval i celou řadu hostů. A tak se můžeme těšit na účast jmen typu Supa, Delik, ADiss, Adrian, Dawe White či Šorty.

Oba svou tvorbu označují za energický rap, který se hlásí o pozornost. Nalákat vás může trio singlů, které již kolují nejen na YouTube kanále. Předprodej alba běží na RukaHore, kde si můžete disk s předstihem zajistit.

Tracklist:

1) Originál
2) Bad Boys ft. Adrián
3) Ubehlo to rýchlo
4) Urobím to sám ft. Supa
5) Mám sen
6) Motivačný song
7) The víkend ft. Šorty
8) Adrenalín
9) Všade kam prídem ft. Dawe White
10) Chladná
11) Chillujem
12) Joker & Harley ft. Adiss
13) Zombie ft. Delik

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1