hledat

Tags:

Big Sean? Ač se možná na chvíli stáhl do ústraní, jeho audio návrat má parametry!

Sdílej

Průmyslový Detroit byl vždy nemalou líhní talentů a Big Sean je jedno z největších jmen posledních let, o čemž svědčí jeho platinové nahrávky, z nichž ta poslední – „I Decided“ – už je stará zhruba dva a půl roku.

Od té doby zase až tolik aktivní nebyl, za což možná mohl i rozchod s interpretkou Jhené Aiko, nicméně pár spoluprací nabídl a z radarů zcela nezmizel.

Aktuálně ho lze zastihnout v podkladu, pod nímž jsou producentsky podepsaní Hit-Boy & Key Wane & The Tucker Brothers a celý prima song nese název „Overtime“.

„Shit, I didn’t take a break, my n***a, I broke/ Broke my heart, broke my soul, don’t cry for me though/ If you don’t break nothing down, then it’s no room to grow/ One mental block leads to another, shit is dominoes,“ rýmuje velmi osobně michiganský člen GOOD Music, jehož projevu nechyběly emoce nikdy.

I kdyby hned nemělo přijít páté řadové album, například mixtape „Detroit 2“ nepochybně zvládneme! Na tom prvním před sedmi lety byli i J. Cole, Common, Chris Brown nebo Kendrick Lamar.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz