hledat

Big Kamikaze RnB Paradise – 5.9 – Prostor Abaton/Praha

Sdílej

Vážení přátelé. Někdo mne možná nařkne ze silných slov, ale troufnu si říct, že zde se bude možná psát historie. Chystá se první opravdu velká BLACKMUSIC party typu YO MTV RAP, pro několik tisíc lidí. Nejen undergroundeová HIP HOP scéna má u nás spoutsu příznivců, ale také její komerční součást a proto je čas uspořádat takovýto mejdan i v Čechách.

Na tuto myšlenku mne přivedla moje dovolená v cizině minulý rok, kde jsem na vlastní oči zažil party, která se konala na pláži v úterý a na které se do sexy rytmu vlnilo více než 3000 lidí, převážně krásných slečen, které se na tuto hudbu dokáží velice odvázat. Atmosféra byla nepopsatelná. Ta hudba mne zajímala už dlouho, ale až po této zkušenosti mám pocit něčím pohnout a zkusit tuto vzpomínku realizovat u nás.

Na 5.9 v pátek máte možnost shlédnout jak se celá věc povede. V prosotru ABATON v Libni, který má kapacitu 2500 lidí již od 19.00 zazní první tóny akce BIG KAMIKAZE RnB PARADISE.

Prostor je velice členitý, proto se dočkáte tří odlišných stageí. Na hlavním WEST COAST STAGE uvidíte člověka, kterého se svojí SHOW jen těžko rozeznáte od právého NELLYHO, dále České Destinys Child – BLACK MILK, funkové otce BLACK AND WHITE STORY, a spoustu djů jako ICEMANA, BíLÉHO, BIG J, K.I.P, Henryho D se svojí real NIGGA RAP show, Kubu Soulchecka a Mcího aka průvodce večerem UNCLE PHILLA. Na této stage očekávejte hudbu stylu 50CENT, NELLY, EVE, JAY Z, BEYONCE, LUMIDEE, OUTKAST atd atd.

Další stage EAST COAST STAGE je zaměřena na undergrounovější černou hudbu. Křít své nové album bude pražská parta SYNDROM SNOPP a doplní je spousta djs. Zde uslyšíte zcela určitě věci od JAMES BROWNA až po GANGTARR. Také na této stagei proběhne Breakdance performance od Upside Down Crew a Beatbox.

Třetí SHOW ME stage slouží jako alternativa večera.

Dále máte možnost trávit čas v chill outu, který je rovnocenou čtvrtou stage, bez hudby.

Ze specielních atrakcí bych rád vyzvedl interaktivní online SMS CHAT přenášený na videoprojekci, kterého se bude moci zůčastnit každý návštěvník. Spousta klipů na projekci, černé gogo girls, dekorace atd atd.

Takže 5.9 se doufám se všemi příznivci nenáročné BLACKMUSIC setkám na první opravdu velké BLACKMUSIC party v Čechách. Nemůžu Vám zaručit nějaký intelektuální zážitek, ale slibuji noc plnou krásných žen, sexy rytmu, atmosféru a dostupné pití na barech.

Lístky jsou v předprodejích TICKETPRO za 160 korun + poplatky předprodejní síti. Na místě pak mají dívky vstup za 199 a kluci za 250 korun.

Pro veškeré info o navigaci, interpretech atd, navštivte naše stránky WWW.RNB.CZ.

Jediná soutěž, ale zase o 100 lístků probíha na stránkách WWW.FANONLINE.CZ.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?