hledat

Tags:

Bez lásky k hudbě to na upřímnost hrát nemůžeš. I Makak pochopil, že to bez srdíčka neurve

Sdílej

Za více jak dvacet mapování rapu nejen v Čechách a na Slovensku jsme narazili již na celou řadu jmen a projektů. Některé honosí životnost delší, jiné zase kratší. Většinou ale bylo možné rozpoznat, kdo primárně hledá chleba, a kdo symbiózu s hudbou. Přestože si v klidu vsadíme, že Makak nebude v nadcházejících pěti letech patřit mezi neobletovanější tváře u našich východních sousedů, jeho nový singl dokázal naší pozornost upoutat.

Rodák ze Senca v březnu minulého roku nabídl posluchačům desku „Odkaz“, ale rozhodně to nemělo být jeho poslední slovo. Dokládá to i nová věc „Melody“, ve které opět spojil síly s producentem FunkDatem, jenž samploval stejný flák jako osm let zpět Apollo Brown v “To the Melody, With Love (Make Do)”.

Pohodový podklad nabídl dobrý základ, na kterém lze stavět, ale také Makak ze sebe vysypal zřejmě jednu z nejlepších forem, ve kterých mohl být doposud zastižen.

Svůj podíl na výsledku má i DJ MikroMan, který se postaral o finální zvuk a opomenout bychom neměli také BROPicture, jakožto autora doprovodného vizuálu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1