hledat

Tags:

Bez bílých rukaviček a sladkých keců. DeSade vyslal další ostrý lákadlo na dubnový release Asylum

Sdílej

Rap je žánrem, kde vyhrávají ostré lokty a ego. To nezměníš ani skrze pár výjimek, které nastavily svá sladká já a hrají to na city něžného pohlaví. Fanoušci chtějí hrdiny, modly, ale i padouchy, ke kterým mohou vzhlížet. A samozřejmě to nejde tak, že by sis na tvrďáka jen hrál, protože když hrát neumíš, tak ti to nikdo nežere. Nebudeme tu nyní známkovat věrohodnost image DeSada ze Sodomy Gomory, ale čerstvý singl mu dává za pravdu, že za majkem i před kamerou to je „Killer“.

Součástka labelu ZNK nám již před pár týdny avizovala konkrétní datum vydání nové desky, která ponese název „Asylum“. Početný zástup nohsledů tuto informaci kvitoval a na tučný tracklist protkaný celou řadou hostů již vyhlíží s nadšením.

DeSade si však podobu všech skladeb nechce nechat pro sebe až do data vydání, proto jsme se dočkali dalšího singlu, tentokrát ke skladbě „Killer“. Atmosféra je férová, stejně jako produkt, který je šitý na míru posluchačské základně tuzemského horrorcoru.

Připomínáme, že „Asylum“ vychází 17. dubna a s předstihem si jej můžeš obstarat na ZNK shopu, třeba i ve speciálních edicích s merchem. Za redakci Bbarak.cz už snad jen dodáme, že nás stále více baví i aktivita DeSada mimo mikrofon skrze svou značku Freek House.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1