hledat

Bentleyho nové album

Sdílej

Samozvaný vůdce “The Gentleman’s Movement”, Fonzworth Bentley, doufá, že úspěch jeho charakteru dovede jeho chystané album ke špičkám prodejnosti. Album nemá jméno. Avantgarda? Přehnaná pýcha? Všechno má své důvody, to se teda nebojte.

Bentley, který se teprve nedávno přetvořil z dřívějšího jména Farnsworth na současné Fonzworth nahrává “album bez názvu” společně s Kanyem Westem a dalšími neuvedenými. “Nikdy mě ani nenapadlo, že by mi mohl někdo jako Kanye West zavolat a říct, chci produkovat tvý album.” To se ale stalo. Svěřuje se Bentley serveru AllHipHop.com.

A teď k začátku. K té přehnané pýše. Jestliže o něm mnoho nevíte, asi budete překvapení jeho americkým nickem. Tím je totiž “manservant” for P. Diddy (P.D.ho “slouha”). Tohle je merit věci. Od Diddyho se učil, kterak překonávat nástrahy businessu. Vzdor tomu (stran toho, jak s oblibou píše Affro), že se několikrát objevil ve význačných pořadech typu “Making of the Band” na MTV, říká: “Nikdy ‘sem si nemyslel, že job rappera bude tak náročnej.”

Jak jsem četl rozhovor, za P.D.ho se neschovává, ani nehází do plenéru jeho jméno. To je fér. Jeho album si tím pádem seženu. Jen nevím jak, když nemá to jméno.

Diskutuj na Bbarak.cz