hledat

Tags:

Běh na dlouhou trať, ale rychlá cesta k výhře? Získat nový disk Tafroba ještě nikdy nebylo snadnější

Sdílej

Kdysi štěkal náhodně generovaná slova bez přípravy, která dokázala odzbrojit ty nejostřejší lokty. Zlomenej waz, později ZW Cirkus jsou již také pravěkem, zatímco jeho sólová dráha běží zhruba od roku 2006 dodnes. Diskografie se postupem času rozrůstala, a pokud se zaměříme na zatím poslední kousek, tak není starší více než několik týdnů. Dostal název „Maraton“ a jak se zdá, ohlasy jsou zatím kladné. Nestihl sis jej ještě pořídit do své sbírky originálek? Můžeme s čistým svědomím konstatovat, že získat nový disk Tafroba nebylo ještě nikdy snadnější…

Jedna z nejvýraznějších tváří brněnské rapové scény letos oslaví své čtyřicáté narozeniny. Nejen sobě pak nadělil vymazlený nosič plný osobité a upřímné zpovědi ostříleného veterána v oboru. Mezi největší vášně Tafroba sice patří rap, ale rozhodně to není jediná věc, pro kterou má slabost. Dlouhé hodiny dokáže věnovat hernímu průmyslu, ale po třicítce našel zalíbení také v inkoustu vrytém pod kůží.

Soutěžní otázka o 1 ks alba „Maraton“:

Symboly na kůži mají své významy. Na kterého německého rappera odkazuje tento z fotky, který je znám také pod „Beste Leben“?

a) Baba Saad

b) Bonez MC

c) Samy Deluxe

d) Shindy

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 15. července a do předmětu uveď „Tafrob“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu 1312records.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1