hledat

Tags:

Beach mejdany v Mlékojedech opět v plném proudu, o víkendu zahraje po nekonečný koncertní pauze Sodoma Gomora

Sdílej

Beach Park Mlékojedy je už nějaký ten rok stálicí letních mejdanů a jinak tomu nebude ani v začínající sezoně. Minulý víkend proběhla otvíračka za asistence Pio Squad a už teď si můžeš zarezervovat termíny na léto, protože pro tebe máme několik rapovejch mejdanů až do konce prázdnin.

Už tuhle sobotu 12.června to na stagi rozjede ve velkém Sodoma Gomora vzhledem k tomu, že jde o první koncert po hodně dlouhý mejdan, dá se předpokládat, že to Řezník, DeSade a DJ Ill Rick rozbalej a bude to mejdlo jako víno. Na line upu je nejdřív DeSadův showcase a následně budeš mít příležitost užít si Řezníka, který nedávno vydal album Straight Outta Sklep.

26.6. dorazí Refew se Sharlotou a druhý červencový víkend se v Mlékojedech chystá narozeninová oslava k 21.výročí tohoto unikátního prostoru.

V pátek( 16.7.) zahraje legendary duo Indy& Wich a v sobotu (17.7.) Paulie Garand. V srpnu už má pevnej další člen TyNikdy Labelu Rest (13.8.) a hned následující večer (17.8) se to chystá na pódiu umístěném nedaleko pláže rozvířit Hugo Toxxx.

Kompletní program můžeš sledovat na stránkách Beach Parku Mlékojedy.

Tagy: