hledat

BBaRáK 13 konečně venku

Sdílej

Nový BBARÁK s pořadovým číslem nejsmolnějšího ražení – 13je od středy večer (tzn. že ve všech shopech by měl být úplně nejpozději v polovině příštího týdne) konečně venku. Na CD příloze se na Vaše uši těší rozšířená verze nového singlu od PSH (“Praha remix / Za všechno může čas / Společný zájmy – Hajtkovič remix” + 2 nové klipy od Romea – “Zatím díky” a titulní “Praha remix”). PSH nám poskytli i jednostránkový rozhovor na téma co se poslední rok od vydání Repertoáru dělo s reprezentanty Vypálenýho pražskýho štýla.
Číslo 13 by mělo patřit prokletým, jednimi z nich jsou Syndrom Snopp a článek o nich. Hlavní téma je však vždy na obálce, kde tentokrát svítí šílený dreadař Promoe, lídr skandinávské kotel bomby – Looptroop, jejichž čtyřstránkový rozhovor je hlavním tématem čísla a kapelu najdete, jak se stalo zvykem, i na plakátě. Ještě hlouběji do undergroundu si Vás prosí Jedi Mind Tricks, jedni nejnekompromisnějších na scéně, vyváženi retrospektivním článkem z cyklu Blast from the past o hodných hoších – Pete Rock & CL Smooth. Máme i novou rubriku – Check The Politix, která vystřídala odpočívající Czech The Lyrics a jejíž autor Waclaf se vrhnul na zámořské tendence textů a začal z ostra u Public Enemy.
Z domácí scény se K-Hill podíval zajímavě na zoubek DJ Mehdimu, představuje se i postup do první ligy vybojujivší si Chomutovská scéna a bohaté plány do boducna odhalil i kemp šíleného bubnu (label Mad Drum – Indy & Wich).
Rubrika recenzí je vždy jedním z opěrných bodů, ani tentokrát recenze na nové desky Mr.Lif, Krs One, OSTR a spousty zajímavých undergroundový kompilací nejsou vyplácanými stránkami.
Graffiti se krom tradice pražských ulic a vlaků podívalo i na scénu Plzeňskou a Zdeny byl ve svém nekonečném breakdanceovém seriálu na Francouzké kvalifikaci Battle Of The Year. O zážitky a fota se rád podělí. No a to je vše, v klasickém balení tradičních zkratkových rubrik.
Jo a stojí klasicky 65,-Kč / 75,- Sk, s CD PSH pak 245,- Kč / 300,- Sk.
Ať se vám nový časopis, bez ohledu na své nešťastné pořadové číslo líbí.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?