hledat

Tags:

Baví mě hrát si s flow, beatem proplout, hlásí Pain po návštěvě vládce Ty Nikdy s beatem a pár verši

Sdílej

Ucho bedlivého posluchače tuzemského rapu v údiv nepřivede zjištění, že Pain opět operoval po boku jednoho ze zakladatelů labelu Ty Nikdy. Idea má za sebou čerstvě ctižádostivou desku „O beatech a lidech“, což však neznamená, že by si měl následujících pár měsíců hovět ve studiovém křesílku a oddávat se relaxu. Jak Pain ve skladbě „Distanc“ prozrazuje, kolega dodal buben a bylo třeba hned reagovat.

O budoucnost Paina nemáme v redakci Bbarak.cz strach, neboť majitel zatím jediného dlouhohrajícího disku „Ksicht“ neustále potvrzuje svůj potenciál. Před měsícem tomu bylo v remixu skladby „Nemám čas“ se Strýcem Norym, nyní padla volba na tvář o tři hlavy vyšší a neoficiálně skloňovanou za jeho mentora.

„Distanc“ na sebe nestrhává pozornost svým vizuálem, ale základem je zajímavý hudební podklad. Idea položil základ potencionálnímu hitu, ale na druhou stranou je patrné, kdo táhne rapovou stránku věci. Možná měl jen Pain více na srdci, v tužce a následně i na papíře, než jeho kolega, ale i tak oceňujeme schopnost, se kterou Idea pracuje s hlasem i mozkožroutovými bars.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1