hledat

Tags:

Baťa boy Jazzy One svůj debut doma neškudlí. Zpozorni, neboť za pár minut může být i tvoje

Sdílej

Před pár týdny vás redakce Bbarak.cz informovala o tom, že staří vlci ze Zlína rozhodně ještě neřekli poslední slovo. Jazzy One poprvé vsadil na svůj vlastní studiový obsah a do světa uvedl debut „Zdokumentováno“. Léty ostřílený člen kdysi vlajkové lodi DeFuckTo může své zkušenosti přetavit v solidní výsledek, ale o tom zase třeba příště. Nyní vám dáváme šanci tento release získat za nulový peníz.

Jazzy One nám ještě před Vánocemi zaslal do redakce dva kusy, které míří právě do této soutěže. Celé album je možné prolustrovat na digitálních platformách, ale jak by řekl vášnivý sběratel, originál je prostě originál. Právě pro takto smýšlející je vhodné zvýšit pozornost a prokázat i trochu znalostí, abys byl o další kus do své kolekce obohacen.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Zdokumentováno“:

Z jakých dvou partiček v roce 1999 vzniklo DeFuckTo?

a) Zlomenej Waz a Disgrafix

b) 3RS a RapLine

c) X-Kult a Pro-Past

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 4. ledna a do předmětu uveď „Jazzy“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí a zdraví v blížícím se roku 2021.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1