hledat

Bača DJ Lord Ron upřede kruté mixy

Sdílej

Tenhle týpek je znám svou produkcí. Jemnost ovčí vlny, kterou vkládá do svých skladeb budete moci slyšet tento rok, protože pro nás DJ Lord Ron připravuje ňáký srandy.

Už teď na jaře chystá svůj druhý mixtape, na ty se vás teď budu snažit více upozorňovat, chytíte tam spoustu singlů o kterých si píšeme a sami si pak můžete udělat obrázek, co za to stojí, a co ne. Toto mix CD se bude jmenovat velmi jednoduše, „Lord Ron Remixes vol. 2“ a bude obsahovat pecky od Royal Flush, M.O.P., Freddie Foxxx, 2Pac a budou tu i tři LordRonovi remixy.

„DJ Lord Ron Mix CD’s“ přijde o něco později, na přelomu k létu a bude to čistý turnatablový masakroš na hymnách z archivu i nových peklech z regálů shopů.

Další výběr se ponese název „Rap Archives Legends Vol. 1 & 2“ a vyjde pouze na vinylu na přelomu tentokráte léta a podzimu. Na tomto výběru půjde o „starou hru“ – pozor, dokonce by tu měl být naživo nahraný materiál ze zlatého věku z dob oldskůlových – battle Kool Moe Dee vs. Busy Bee, který probíhal v Harlemu v roce 1981, pak třeba Run DMC v Madison Square Gardens v šestaosmdesátým a LL Cool Jovi osmácté narozeniny a jiné pekýlka.

Všechno tohle vydá DJ Lord Ron na svém labelu Ron’s String Note Recordings a bude se samozřejmě podílet na dalších produkčních záležitostech například pro na sajtu

Předchozí článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?